Vintek DH Cup tulokset ja pisteet 2020

Vintek DH Cup #4 – Ruka tulokset

Vintek DH Cup #3 – Meri-Teijo tulokset

Vintek DH Cup #2 – Mielakka tulokset

Vintek DH Cup #1 – Laajavuori tulokset

Pistetilanne 2020 5/5

Miehet12345yht
1RyynänenTarmoHyPy78125125125170623
2RainioOnniJyps1209010010038448
3LänsiöRikuHyvinkään pyöräilijät9584615868366
4LinnalaVisaKymi Anti-Flow4446854676297
5SaarelaEeroMTBCF58436064225
6JohansonRobertHawaii express6051111222
7OrmoVilleRetkikuntaRacing60155215
8MattusJuhoFun Timez Crew48100148
9FrilanderEetuKymi Anti-Flow3637411515144
10LeivoPetteriHHCMB6675141
11MetsärintaAntonRetkikuntaRacing36136025134
12KirsipuuHendrikFun Timez Crew3375108
13PilvArminFun Timez Crew322545102
14NieminenSampoSladi182014162795
15LaurilaJuhoKymi Anti-Flow2522242394
16SaarenketoVilleKangasalan Kisa101812143892
17EklundEmilSladi2025182790
18LeppinenMiikkaSladi121616113590
19HonkaJussiRCC8080
20LassilaJanneKymi Anti-Flow22312073
21LapinkiviLeoSladi1414102159
22NymanSanttuRetkikuntaRacing5555
23HuuskonenJukkaKuopion Pyöräilyseura1612121050
24MukkalaSamuelSladi111191849
25MalinenVisaRetkikuntaRacing3939
26SalomäkiSakiHelsingin Downhill Ry3232
27PekkarinenRoopeKuopion Pyöräilyseura3030
28BergmanPatrikTaBC2020
M-1612345yht
1KauppinenSamuSladi125125125125185685
2HervaJuhoSladi709010070110440
3MukkalaJoonaLahden Pyöräilijät8070100120370
4AhtiainenLucaTaBC68588585296
5MäkiMatiasJyPS9595190
6MelvasLeoSladi145145
7RäsänenAkseliKorsKa8585
M-3012345yht
1RomppanenAkiMTBCF8012512575185590
2VainikkaEkiRetkikunta Racing90100100120115525
3KoskitannerKarriKangKi5885758890396
4PesonenJuusoHyPy85140225
5SaarelaPaavoMTBCF51115166
6MartinsonAndris-ToFun Timez Crew8580165
7KokkonenLeoJyps125125
8KivisaarAllarFun Timez Crew5158109
9KänsäläAnttiBMX Helsinki7070
M-1412345yht
1JussilaJoonasJäPy751008590130480
2JukolaVilleKorson Kaiku10012510595425
3MäeuiboRikoFun Timez Crew80120140340
4MaukonenElielKangKi125185310
5HolmilaManuJyPS7070140
6GardiniNoahJyPS125125
7KemppiIlmariHHCMB100100
8HärkönenAatuMTBCF9090
M-1212345yht
1SihtoLeeviMTBCF100130230
2MitsuiJooaKorsKa185185
3PiirainenTiitus140140
4KänsäläOdeBMX Helsinki125125
5RainioVilhoJyPS8585
Naiset12345yht
1SaimovaaraSalliRR185185
2KlemNelli145145
3ReettaMertalaRR125125
4PyymäkiSanna105105
5NyholmTiaRR8383
6EskolaEssiMustavuori.fi7878

Kommentoi

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.